SUPER CARS – O firmie

Kilka słów o naszej działalności.

SUPER CARS to renomowana firma zajmująca się naprawą i serwisem samochodowym. Na rynku motoryzacyjnym działamy już od 1989 roku. Dzięki temu dokładnie wiemy, jak pracować przy każdej marce samochodu.

Pomogliśmy już wielu klientom po kolizji, wypadku, czy przy zwykłych zniszczeniach samochodu, które zdarzają się każdemu. Poszczególne uszkodzenia, podobnie jak samochody, znacznie się od siebie różnią, dlatego każde zlecenie analizujemy i wyceniamy indywidualne. Każde uszkodzenie jest inne, a także samochody znacznie się od siebie różnią, dlatego zlecenia analizujemy i wyceniamy zawsze indywidualne.

Udzielamy pomocy powypadkowej w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych – naprawy pojazdów, pomocy drogowej, holowania lawetą oraz transportu auta w wyznaczone miejsce. W przypadku płatności, bezgotówkowych współpracujemy bezpośrednio ze wszystkimi ubezpieczycielami. Tworzymy także kosztorysy w systemach: EUROTAX i AUDATEX.

O firmie 1

Wykonujemy wszelkie naprawy naprawy blacharskie i lakiernicze na życzenie klienta - od drobnych napraw na elementach plastikowych, do kompleksowych napraw karoserii oraz renowacji starych samochodów. Przy ewentualnej wymianie oferujemy, w zależności od Twojego budżetu, części oryginalne (nowe i używane) oraz zamienniki.

W naszym warsztacie posiadamy komorę lakierniczą i mieszalnię lakierów oraz spawarki do blach samochodowych, takie jak spotter, MIG i TIG, dzięki którym nasi lakiernicy są w stanie profesjonalnie zająć się Twoim samochodem. Prowadzimy również serwis klimatyzacji samochodowej.

Zanim zaczniemy naprawę Twojego auta, dokonujemy wyceny, abyś od początku wiedział, co i w jakiej cenie będziemy musieli naprawić.

Wiemy, że mobilność w tych czasach jest ważna, dlatego dbamy, żeby wszystko było dobrze zorganizowane i sprawnie przeprowadzone. Możemy odebrać od Ciebie uszkodzone auto i odwieźć Ci je po naprawie, a na czas naprawy udostępnić Ci samochód zastępczy. Jeśli bardzo Ci się spieszy, możesz zamówić naprawę ekspresową, dzięki której potraktujemy Twoją sprawę priorytetowo.

Naszym klientom oferujemy długoterminowy wynajem samochodów oraz ich ubezpieczenie.

O firmie 3

Udzielamy gwarancji na nasze usługi

Ponieważ wiemy, że zawsze wykonane są fachowo i rzetelnie.

Gwarancja

Pracujemy dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa!

Profesjonalna opieka nad Twoim autem

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania indywidualnej wyceny.

Zadzwoń
+48 692 439 573